preloader

ما بیش. 25+ سال تجربه در صنایع لاستیکی ،

طراحی و تولید انواع لرزه گیر و ضربه گیر داریم

صنایع لاستیکی شاهبداغی از سال 1375 تاسیس شده و دارای سابقه بالای 25ساله میباشد. این واحد تولیدی در راستای اهداف مصرف کننده و در جهت تامین نیاز صنایع مختلف احداث شده است. صنایع لاستیکی شاهبداغی با بالاترین کیفیت جهت رضایت کامل مصرف کننده اماده همکاری و طراحی تولید انواع قطعات لاستیکی است.

2682
+
کل پروژه ها
120
+
تنوع محصولات
25
+
سال تجربه
1000
+
مشتریان راضی

سوال های بیشتر پرسیده شده

میزان فشار و تناوب ارتعاشات در انتخاب نوع ضربه گیر یا لرزه گیرهای لاستیکی اهمیت بسزایی دارد. لذا با دانستن وزن دستگاه (که ضربه گیر در آن استفاده می شود)، تناوب و فرکانس ارتعاشات و تعداد پایه های دستگاه می توان نوع ضربه گیر لازم را مشخص نمود.

انواع ضربه گیر لاستیکی در صنایع مختلف تأسیساتی، شیمیایی، غذایی، فولاد، کشتیرانی و دریایی، راه سازی و ریلی، خودروسازی، پل سازی، نفت و گاز، مس، سیمان، آردسازی و … استفاده می شود.

ضربه گیر و لرزه گیر (دمپر) با جلوگیری از ارتعاشات، لرزش­ها و هم چنین با جذب انرژی و توزیع آن به شکل های مختلف انرژی، جهت مهار ارتعاشات و لرزش­های ناشی از ماشین آلات و سازه های الکترونیکی استفاده میشود. عایق کردن لرزه و ارتعاشات و هم چنین جذب لرزه و تکان های سخت از ویژگی مهم ضربه گیرها تلقی می گردد. لازم به ذکر است ضربه گیرهایی که با فشارهای آنی و متمرکز مواجه هستند، به علت نحوه قرار گیری، ضخامت دیواره ضربه گیر یا لرزه گیر نباید بیش از حد مجاز باشد.

مقاومت در برابر تنش های الکتریکی و سیکل های مداوم، عدم فرسودگی در مقابل لرزش، جذب صوت، سهولت در نصب و جابجایی و جلوگیری از تخریب سازه. این شرکت با دارا بودن قالب­های متعدد این قطعه، توانایی تولید انواع لرزه گیر و ضربه گیر را در اشکال و ابعاد مختلف با توجه به شرایط کارکرد آن دارد. این لرزه گیر و ضربه گیرها بسته به نوع نصب امکان تغییر سایز و تغییر پیچ در ابعاد مختلف را دارند.

X